**Cosplay v Ostravě**

Naruto cosplay v Ostravě :)

2. listopadu 2008 v 10:11 | Master Sasori
Včera proběhl úúúžasný Naruto Cosplay. Sraz byl na náměstí, tak jsme s Lady Tsunade nasedly na tramvaj, a asi za čtvrt hoďky jsme tam byly :) Já šla za Matsuri, Lady Tsunade... no asi za koho, že :D Pořadatelky nás zavedly na takové klidné místečko mezi stromy- po kterými jsme se schovávali, když pršelo :D
Na místě jsme se představili, dostali jsme upletené náramky se jmény oblíbených postav (no, já dostala ještě Sasoriho, ale když na cosplayáře Sasoriho nevyšel náramek, s radostí jsem ho vyměnila za Itachiho :D)
Potom přišla na řadu spoousta disciplín. Byli jsme rozdělení na skupiny- Sasuke x Gaara. Já jsem byla u Sasánů (bratři Uchiha forever!:) ). Vyplňovali jsme Naruto test (tak to se povedlo, s Lady Tsunade jsme od sebe opoisovaly :D), procvičovali paměť, zbírali rýži hůlkama, stavěli z polévkových písmen slova, vymýšleli básničku (protihráči takovou pěknou na poslech, my spíše na zasmání :D...
Před oběděm jsme ještě hlasovali pro nej kostým. Já hlasovala pro Itachi, protože ten plášť měla úžasný :) Jinak každý měl skvělý kostým, holt někdo má větší štěstí na kostýmy :)
Potom byla přesávka na oběd.
Nakonec bylo vyhlášení výsledků, vše vyhrál(a) Jiraiya :) Každý dostal hlavičku Sasukeho nebo Gaary- podle toho, jak jsme byli v týmu. Hlavičky se moc povedly :)
Ootom kluci fotografové uspořádali soutěž v hodu kunaiem. Celkem byly tři kola a v kadém kole tři hody. Ani jednou jsem se netrefila, ale to je jedno :D
A úplně naposled jsme pozorovali hasiče, jak hasí ohěň, který tam udělali nějací ,,cigoši". Když dohasli, rozloučili jsme se s ostatními a frčeli na tramvaj :)
Byl to úžasně strávený den, doufám, že si někdy dáme opáčko :)
Moc děkuji všem, kteří přišli a díky nim byla veliká legrace :) Hlavně děkuju Ádě a Baťce, které tuto úžasnou akci s veeelikým A zorganizovaly :)

Pod perexem naleznete fota (c) fotografové :) (Konkrétně ukradeno odsud :) )
 
 

Reklama